Hur kan vi hjälpa dig?

Är du nyfiken på hur vi kan hjälpa din organisation, vad vi ser i spåkulan inför framtiden – eller hur det är att vara en i vårt team? Hör av dig till Helena eller Åsa.


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se

 


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se

 

Vi är Zozium

Kolla även in vårt flöde LinkedIn och Instagram.


Alexander Popovic
Principal Consultant and Founder
+46 76 106 00 08
alexander.popovic@zozium.se

 


Andre Tanco
Consultant
+46 70 245 13 07
andre.tanco@zozium.se

 


Andreas Partoft
Senior Consultant
+46 76 808 74 78
andreas.partoft@zozium.se

 


Benhur Mengstab
Consultant
+46 76 22 81 259
benhur@zozium.se

 


Ella Johansson
Managing Consultant
+46 76 106 00 75
ella.johansson@zozium.se

 


Evgenija Kravchenko
Associate Consultant
+46 72 045 42 05
evgenija@zozium.se

 


Fanny Elmberg
Associate Consultant
+46 76 068 78 71
fanny.elmberg@zozium.se

 


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Helena Klaesson
Associate Consultant
+46 73 995 77 85
helena.klaesson@zozium.se

 


Julia Giertta
Consultant
+46 76 942 36 38
julia.giertta@zozium.se

 


Karl Wennberg
Managing Consultant
+46 72 742 14 37
karl.wennberg@zozium.se

 


Lilian Kempe
Consultant
+46 70 469 31 39
lilian.kempe@zozium.se

 


Linnea Eriksson
Senior Consultant
+46 70 881 05 57
linnea.eriksson@zozium.se

 


Linnéa Öst
Associate Consultant
+46 76 325 04 61
linnea.ost@zozium.se

 


Lisa Andersson
Consultant
+46 76 836 41 76
lisa.andersson@zozium.se

 


Maria Karlsson
Consultant
+46 70 914 30 69
maria.karlsson@zozium.se

 


Martin Olt
Consultant
+46 70 735 28 25
martin.olt@zozium.se

 


Promi Rahman
Associate Consultant
+46 76 495 27 79
promi.rahman@zozium.se

 


Sebastian Persson
Associate Consultant
+46 70 466 36 38
sebastian.persson@zozium.se

 


Tim Börjesson
Associate Consultant
+46 70 557 65 74
tim.borjesson@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se