Hur kan vi hjälpa dig?

Är du nyfiken på hur vi kan hjälpa din organisation, vad vi ser i spåkulan inför framtiden – eller hur det är att vara en i vårt team? Hör av dig till Helena eller Åsa.


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se

 


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se

 

Vi är Zozium

Kolla även in vårt flöde LinkedIn och Instagram.


Adela Touma
Associate Consultant
+46 76 291 97 03
adela@zozium.se

 


Alexander Popovic
Principal Consultant and Founder
+46 76 106 00 08
alexander.popovic@zozium.se

 


Anahita Mohammadi
Associate Consultant
+46 73 563 95 54
anahita@zozium.se

 


Andre Tanco
Consultant
+46 70 245 13 07
andre.tanco@zozium.se

 


Benhur Mengstab
Consultant
+46 76 22 81 259
benhur@zozium.se

 


Bruna Sampy
Associate Consultant
+46 70 024 26 91
bruna@zozium.se

 

 
Elisa Grape
Associate Consultant
+46 76 105 19 97
elisa@zozium.se

 


Ella Johansson
Managing Consultant and Partner
+46 76 106 00 75
ella.johansson@zozium.se

 


Erik Björkman
Associate Consultant
+46 70 619 14 98
erik@zozium.se

 


Evgenija Kravchenko
Consultant
+46 72 045 42 05
evgenija@zozium.se

 


Fanny Elmberg
Consultant
+46 76 068 78 71
fanny.elmberg@zozium.se

 


Helena Hessle
Principal Consultant,
Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

 


Helena Klaesson
Consultant
+46 73 995 77 85
helena.klaesson@zozium.se

 


Karl Wennberg
Managing Consultant and Partner
+46 72 742 14 37
karl.wennberg@zozium.se

 


Ksenia Loskutova
Associate Consultant
+46 70 726 76 77
ksenia@zozium.se

 


Linda Lindkvist Kjellin
Consultant
+46 70 091 33 79
linda@zozium.se

 


Linnea Eriksson
Managing Consultant and Partner
+46 70 881 05 57
linnea.eriksson@zozium.se

 


Linnéa Öst
Consultant
+46 76 325 04 61
linnea.ost@zozium.se

 


Lisa Andersson
Senior Consultant
+46 76 836 41 76
lisa.andersson@zozium.se

 


Maria Karlsson
Senior Consultant
+46 70 914 30 69
maria.karlsson@zozium.se

 


Martin Olt
Senior Consultant
+46 70 735 28 25
martin.olt@zozium.se

 


Sebastian Persson
Consultant
+46 70 466 36 38
sebastian.persson@zozium.se

 


Promi Rahman
Consultant
+46 76 495 27 79
promi.rahman@zozium.se

 


Tim Börjesson
Consultant
+46 70 557 65 74
tim.borjesson@zozium.se

 


Victoria Skeppland Hole
Associate Consultant
+46 74 581 24 74
victoria@zozium.se

 


Viveka Brockman
Associate Consultant
+46 72 009 01 42
viveka@zozium.se

 


Yasmin Jawad
Associate Consultant
+46 73 976 82 89
yasmin@zozium.se

 


Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se