Hur kan vi hjälpa dig?

Är du nyfiken på hur vi kan hjälpa din organisation? Vad vi ser i spåkulan inför framtiden? Eller hur det är att vara en i vårt team? Hör av dig till någon av oss – det är alla vi som är Zozium.

Följ oss även på LinkedIn och Instagram.

Alexander Popovic
Principal Consultant and Founder
+46 76 106 00 08
alexander.popovic@zozium.se

Andre Tanco
Consultant
andre.tanco@zozium.se

Andreas Partoft
Senior Consultant
+46 76 808 74 78
andreas.partoft@zozium.se

Ella Johansson
Managing Consultant
+46 76 106 00 75
ella.johansson@zozium.se

Erik Pettersson
Consultant
+46 70 091 33 79
erik.pettersson@zozium.se

Fanny Elmberg
Associate Consultant
+46 76 068 78 71
fanny.elmberg@zozium.se

Helen Kahsay Seiron
Senior Consultant
+46 76 282 95 02
helen.kahsay.seiron@zozium.se

Helena Hessle
Principal Consultant, Founder and CEO
+46 76 808 36 38
helena.hessle@zozium.se

Julia Giertta
Associate Consultant
+46 76 942 36 38
julia.giertta@zozium.se

Karl Wennberg
Managing Consultant
+46 72 742 14 37
karl.wennberg@zozium.se

Lilian Kempe
Consultant
+46 70 469 31 39
lilian.kempe@zozium.se

Linnea Eriksson
Senior Consultant
+46 70 881 05 57
linnea.eriksson@zozium.se

Lisa Andersson
Consultant
+46 76 836 41 76
lisa.andersson@zozium.se

Maria Karlsson
Consultant
+46 70 914 30 69
maria.karlsson@zozium.se

Martin Olt
Consultant
+46 70 735 28 25
martin.olt@zozium.se

Sebastian Persson
Associate Consultant
+46 70 466 36 38
sebastian.persson@zozium.se

Tim Börjesson
Associate Consultant
+46 70 557 65 74
tim.borjesson@zozium.se

Åsa Gindemo
Principal Consultant and Partner
+46 70 303 36 74
asa.gindemo@zozium.se